Tagasi kontoris


Tänase päeva üks põhilisi väljakutseid meeskondade juhtide jaoks on oma töötajate turvaline tagasitoomine kontorisse. Vahepealne on olnud piisavalt pikk aeg, et uus olukord harjumuseks muutuks. Tänasel hetkel on paljud juhid rääkinud, et töötajad tahavadki jääda kodukontorisse, nad ei soovi enam aega raisata tööle sõitmise peale, ütlevad, et kodus on efektiivsem töötada ja teistega koos istumine ei loo mingit lisaväärtust. Nii hakkab ka meeskonnavaim tasapisi kaduma.

Ühine energiaväli, selles tekkivad ideed, vajalikul hetkel kolleegi toetav pilk, spontaanne mõtete vahetamine on omaette väärtus. Kuidas killud taas ühtseks tervikuks kokku siduda?

Inimestel on tegelikult vajadus kokku tulla, neile tuleb see mõnus tunne lihtsalt meelde tuletada. Selleks võib kasu tuua omavaheline arutelu mõnusas kontorivälises keskkonnas näiteks “Tagasi kontorisse” tegevusplaani koostamiseks jne. Seminari veab konsultant, kes aitab mõtteid soovitud suunal hoida ning juhib arutelu protsessi. Seminari teises pooles viiakse läbi meeskonda turgutavaid meeleolukaid meeskondlikke tegevusi, mille mängulisus arendab koostöösuhteid, lähendab kolleege omavahel ning tekitab tugevamat soovi taas ühiselt tegutsema hakata

Me keskendume sellel seminaril teie meeskonnale.

  • Kuidas meil vahepeal on läinud – isiklikud lood ja meeskonna tulemused
  • Ajurünnak/arutelu meeskonnale olulisel teemal, kokkuvõtted  ja kokkulepped
  • Meeskonda siduvad mängulised ja loovad tegevused.

 

Kellele: Kõigile meeskondadele, kes vajavad turgutust.

Osalejate arv: 5 – 35

Toimumiskoht: sobivates kohtades kõikjal üle Eesti

Kestus: 0,5 päeva (4 tundi) või 1 päev (7 tundi)

Koolitajaid: 1

Kirjuta: anneli@kahh.ee