„Astu pardale!”

Uus innovaatiline äpipõhine mäng kõigile organisatsioonidele, kes tahavad oma uusi töötajaid onboardingu teekonnal tervitada lõbusas mängulises vormis.

“Astu pardale” on nutitelefonis või tahvelarvutis mängitav innovatiivne ja lõbus sisseelamisprogrammi toetav mäng, mis aitab uuel töötajal saada tuttavaks oma organisatsiooni-, meeskonna- ning kultuuri- ja väärtustega. Mäng on organisatsioonipõhine, mis tähendab, et mängu saab osaliselt kohandada organisatsioonile.

“Astu pardale” juhib osalejat läbi kolme korruse, kus:

I korrusel tuleb täita organisatsiooniga seotud ülesandeid ning leida vastuseid temaatilistele küsimustele. Näiteks uurime, kuidas paistis tööandja uuele töötajale enne tööle asumist.

II korrusel täidab mängija erinevaid ülesandeid oma meeskonnakaaslastega andes neile võimaluse endaga võib-olla isegi esimeseks kokkupuuteks ja saades nendega paremini tuttavaks. Näiteks palume leida uute kolleegide seast keegi, kellega on värskel liitujal mõni ühine hobi.

III korrus ootab mängijat organisatsioonikultuuri ja väärtuste teemaliste proovile panekutega – selleks, et näha, kuidas töötaja organisatsiooni väärtusi mõistab, mida ta ise väärtustab ning kuidas lahendab mõningaid tööalaseid  ülesandeid väärtuspõhiselt.

Väljakutsed on erineva raskusastmega, osa väga lõbusad, osa süvenemist nõudvad ning mõned parajalt proovile panevad.

Mängu on soovitav mängida ühe kuu jooksul ning korraga ühe korruse kaupa. Selline viis mängimisel annab võimaluse uuel töötajal tegutseda paralleelselt nii tööga seotud tegevustes kui ka sisseelamisprogrammis.

Mängu mängimiseks on vajalik tahvelarvuti või nutitelefon, kuhu on laaditud Loquiz äpp.

„Astu pardale” toetab mängijat tema uuel ametipostil sisse elamisel ja annab positiivseid ning lõbusaid hetki, mida tulevikus meenutada.

Mängu maksumus on 2500.- + km. Hind sisaldab mängu organisatsioonipõhiseks kohandamist, 10 osaleja mängimist.

Iga järgneva mängija osalustasu on 35.- + km.

Mängu mängimise keel: eesti keel.

Võta ühendust ja küsi täpsemalt järele: anneli@kahh.ee