Kõik saab alguse küsimusest. Kui on jõutud õige küsimuseni, hakkavad ka vastused või lahendused idanema, küpsema ja ka päris eluks saama.

Olen õppinud infotehnoloogiat, kuid suurem osa elust töötanud inimestega – juhina, konsultandina, koolitajana, terapeudina ja coachina.

Coaching on minu jaoks seni parim metoodika, millega saan aidata teisi inimesi oma kasutamata ressursse ja avastamata andeid üles leida ja kasutusele võtta.  Coachina saan ühendada oma loogilise-ratsionaalse mina ja spontaanse vaba hinge.

Coaching on individuaalse arendusmeetodina üsna universaalne ning coach ei pea ise süviti tundma teemasid, millega ta kliendiga töötab. Ometi on oma elu- ja töökogemused toeks.

Minu kliendid on eelkõige:

  • Keskealised või keskeale lähenevad inimesed, kes soovivad oma elus teha karjääri või elustiili muutust
  • Inimesed, kes otsivad oma pärisolemust ja seeläbi saavutatavat õnnetunnet
  • Alustavad juhid
  • Küpsed juhid, kes aeg-ajalt tunnevad, et enam „silm ei sära“
  • Inimesed, kelle töös on palju suhtlemist, tööd teiste inimestega, teiste abistamist, mis võib kergelt viia läbipõlemiseni
  • Kõik, kes usuvad, et muutused nende ümber saavad alguse iseenda muutumisest
 

Olen lõpetanud ICF poolt akrediteeritud Erickson International coach’i väljaõppeprogrammi ning olen sertifitseeritud  professionaalse coach’ina.

Kliendid räägivad

Imre Ader
Arendusprogrammis “Eneseteadvustamise ja elukestva õppe kaudu uue eneseteostuseni” osaleja


Coaching andis mulle uue lähenemise oma hetkel olevale väljakutsele, milles soovisin saada selgust. Sain endale coachingust nö. tööriistad ja edasise tegevuskava just sellele, mida olin otsinud, aga ei osanud ise vajaminevaid seoseid luua või ei näinud nö. puu taha.
loe edasi…

Liina Vask
Arendusprogrammis “Eneseteadvustamise ja elukestva õppe kaudu uue eneseteostuseni” osaleja


Mulle väga meeldisid coachingu sessioonid.
Heili oskas suunavate küsimustega mind endasse vaatama panna ja iseendale küsimusi esitama.
loe edasi…